• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

"Jel' te Mertesaker natjerao da ovo napišeš?"

Fudbaler Arsenala Mesut Ozil izvinio se, putem Facebook profila, navijačima što nije otišao da ih pozdravi poslije poraza od Mančester sitija (6:3).

Fudbaler Arsenala Mesut Ozil nije imao kud - morao je javno da se izvini što nije otišao da se zahvali navijačima tog kluba što su ih podržali i ove subote, u Mančesteru, gdje ih je Siti prosto pregazio (6:3).

Nov u engleskom fudbalu, nedovoljno svjestan važnosti lokalnih tradicija, neraspoloženi Ozil je krenuo direktno u svlačionicu, a kada je to vidio, njegov saigrač i zemljak Per Mertesaker pritrčao je do kolege i očitao mu bukvicu, upozoravajući ga da to što radi u Engleskoj nikako nije u redu.

Ozil se isprva nije obazirao, ali je kasno u subotu uveče napisao status na Facebook stranici u kojem se navijačima izvinio, ali i priznao da je Mertesaker bio u pravu kada je vikao na njega.

"Izvinite što nisam otišao do navijača da im se zahvalim poslije utakmice", napisao je i dodao:

"Bili su briljantni prema meni i znam da su putovali dugo i potrošili novac samo da bi nas podržali. Bio sam uzemiren zbog rezultata i znam da je trebalo da dođem i zahvalim se, kao što znam i da je to dio velike Arsenalove tradicije bez obzira da li je u pitanju pobjeda, remi ili poraz".

Da mu neće tek tako oprostiti ovaj gaf, navijači su pokazali u komentarima, a jedan od šaljivijih bio je:

"Da li te je Mertesaker natjerao da ovo napišeš?"

Skupa lekcija za Ozila. Ipak, nema sumnje da će mu biti oprošteno čim stignu nove asistencije i golovi.

(MONDO, Foto: Guliver/Getty Images/Richard Heathcote)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC