• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Pedro prestigao Mesija, a Barsa Atletiko

Barselona savladala Elče u 18. kolu i vratila se na čelo Primere. Pedro postigao gol kojim je izbio na prvo mjesto liste strijelaca u Barsi.

Postojala je mogućnost da se Lionel Mesi poslije povrede i skoro dva mjeseca pauze vrati na teren protiv Elčea. Najbolji igrač planete ipak nije nastupio u 18. kolu španskog prvenstva.

Uprkos toj činjenici Barselona je lagano stigla do tri boda i pobjede 4:0 (2:0).

Španski reprezentativac Pedro postigao je drugi pogodak za Katalonce i na taj način postao najbolji strijelac Barse u tekućoj sezoni! Pedru je to bio ukupno 15. gol, a deseti u Primeri.

U dva meča šesnaestine finala Kupa kralja protiv Kartahene bio je trostruki strijelac, a jednom se upisao i u Ligi šampiona u ubjedljivoj pobjedi protiv Seltika.

Mesi se povrijedio na utakmici protiv Betisa početkom novembra. Do tog trenutka već je bio upisao 14 golova, osam u prvenstvu Španije i šest u Ligi šampiona. Posljednja dva pogotka prije povrede postigao je protiv Milana 6. novembra u pobjedi Barselone od 3:1.

Pored Pedra, trostruki strijelac za Barsu bio je Aleksis Sančez. I Čilenac je pretekao Mesija, ali samo na Barseloninoj listi koja važi za prvenstvo. Sančez na njoj vodi sa 11 golova.

Prvak Španije i Atletiko Madrid imaju po 49 bodova.

Sevilja je na svom terenu nadigrala Hetafe 3:0 i ponovo je u trci za četvrto mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

(MONDO, foto: AP Photo/Manu Fernandez)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC