PREMIJER BiH: Travnik zbrisao sa dna!

U zaostalom susretu 15. kola Premijer lige BiH, kojim je završen jesenji dio prvenstva, Travnik je savladao Željezničar (3:2), iako je gubio sa 2:0.

PREMIJER BiH: Travnik zbrisao sa dna! Izvor: MONDO

Sarajlije su u drugom poluvremenu stekle dvostruku prednost, ali je ekipa sa "Pirote" uspjela da preokrene rezultat i zasluženo osvoji bodove kojim je mostarskom Veležu prepustila "fenjer".

Odlučujući gol za trijumf "vezira" postigao je rezervista Hodžić u 89. minutu utakmice, koja je dva puta bila odgađana zbog zaleđenog stadiona.

Travničani su sada pretposlednji sa 13 bodova, dva više od "rođenih", dok je Željo ostao na osmoj poziciji sa 21 bodom.

Tabela: Zrinjski 35, Slavija 29, Laktaši 27, Sloboda 24, Sarajevo 23, Široki Brijeg 22, Zvijezda 21, Željezničar 21, Borac 20, Čelik 19, Leotar 19, Orašje 17, Modriča 16, Posušje 15, Travnik 13, Velež 11.