HRVATSKA: Vlak protutnjao kroz Varaždin

Dinamo ne da vrh u HNL-u! U poslijednjoj utakmici 17. kola izabranici Marjana Vlaka savladali su Varteks u gostima 1:0.

HRVATSKA: Vlak protutnjao kroz Varaždin Izvor: MONDO

Od samog početka susreta ređale su se napadačke akcije „modrih“, ali i promašaji Boška Balabana.

U devetoj minuti golmana Varteksa je spasila prečka, a u 19-oj nakon dodavanja Samira Balaban je šutirao preko gola.

Varteks u prvom poluvremenu praktično nije ni šutnuo na gol Butine.

I u drugom poluvremenu Dinamo je krenuo ofanzivno. Samir je u 61 minuti izašao pred golmana Varteksa Drevena, ali je šutirao pored gola.

Tri minute kasnije Samir opet nema sreće, ovaj put je pogodio prečku.

Iz treće šanse pogodio je Boško Balaban, u 70 minuti. On je krunisao jednu dugu akciju svog tima, nakon nekoliko pokušaja njegovih saigrča da postignu gol. Kasnije se ispostavilo da je tim pogotkom centarfor Dinama postavio konačan rezultat.