PREMIJER: Slavlje Totenhema

Ekipa Totenhema nadigrala je na gostovanju Hal rezultatom 2:1, u poslednjem meču 26. kola Premijer lige.

PREMIJER: Slavlje Totenhema Izvor: MONDO

Gosti iz Totenhema poveli su već u 17. minutu meča preko Lenona, a samo 10 minuta kasnije domaćin je uspio da izjednači rezultat. Uporni gosti u nastavku su nastavili da opsedaju gol, što im se isplatilo pa su domaćina matirali pet minuta pre kraja meča golom Vudgejta glavom, čime su se revanširali rivalu za poraz koji su pretrpjeli na "Vajt Hart Lejnu" u prvom dijelu sezone.

Hal je ostao na 13. mjestu tabele sa 29 bodova, dok je Totenhem iskoristio priliku da pobjegne sa začelja iz opasne zone, upisavši tek treću pobjedu u poslednjih deset odigranih mečeva.