BUNDES: Bajer nastavlja da posrće

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena osvojili su samo bod u nedjeljnoj utakmici 23. kola Bundeslige protiv Bohuma - 1:1.

BUNDES: Bajer nastavlja da posrće Izvor: MONDO

"Farmaceuti" imaju samo jednu pobjedu u posljednjih sedam susreta i zauzimaju osmo mjesto na tabeli.

Bajer je krenuo silovito, ali je Kisling propustio tri izgledne šanse za gol. Kazna je stigla u 32. minutu kada je Dabrovski glavom doveo goste u vođstvo.

Izjednačio je Helmes iz penala u 56. minutu, a Bohum je odolijevao napadima domaćih sa igračem manje čitavih četrdeset minuta, jer je tada isključen Mavraj.

Utakmica je odigrana na LTU Areni u Dizeldorfu, inače bližem Bohumu, zbog renoviranja Baj Arene.

U drugom meču nedjeljnog programa bodove su u meču bez golova podijelili i Arminija i Ajntraht.