SL: Zvezda od 0:2, do 2:2 sa desetoricom!

Zvezda do boda protiv OFK Beograda došla golom Milijaša u 90. minutu.

SL: Zvezda od 0:2, do 2:2 sa desetoricom!  Izvor: MONDO

Ko se mača lati, od mača i gine... OFK Beograd bio je dva minuta daleko od prve pobjede nad Crvenom zvezdom poslije 11 uzastopnih poraza, ali je golom kapitena crveno-bijelih Nenada Milijaša u drugom minutu nadoknade meč 20. kola Superlige završen remijem - 2:2 (2:0) na Karaburmi!

Na sličan način, "romantičari" su dolazili do remija u prva dva kola proljećnog dijela prvenstva, a još se prepričava izjednačujući gol Moreire u 95. minutu vječitog derbija za 1:1, tako da se na neki način "vratilo" i Zvezdi.

Kao što rezultat u zagradi kaže, OFK Beograd je vodio sa 2:0 (Aleksandar Jeftić 16, 44), od 49. minuta imao je igrača više (isključen Džef Silva), ali su rezervista Ognjen Koroman (60) i najbolji strijelac tima Milijaš iz slobodnjaka donijeli već izgubljen bod.