• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Kanute vjeran Sevilji

Frederik Kanute potpisao je novi dvogodišnji ugovor sa Seviljom u kojoj će ostati do do 2012. godine.

Fudbalski internacionalac iz Malija rekao je da bi mogao da završi karijeru u
Sevilji, kada mu istekne ugovor.

"Ne znam da li ću imati dovoljno snage da igram poslije 2012. godine. Razmišljam da završim karijeru u Sevilji. Želio sam da ostanem i drago mi je što je klub imao namjeru da me zadrži. Sada smo svi srećni", rekao je Kanute.

Malijac je u andaluzijski tim došao 2005. godine iz Totenhema, a igrao je još za Vest Hem i Olimpik Lion. Za reprezentaciju Malija ostvario je 32 nastupa i postigao 20 golova.

Sa španskom ekipom je 2006. godine osvojio Kup UEFA i Super Kup Evrope, dok je godinu dana kasnije osvojio i Kup Kralja i španski Super Kup.

Kanute je u dobroj formi, na poslednjih sedam prvenstvenih utakmica postigao je devet golova. Do kraja sezone ostalo je još 10 kola, a Sevilja trenutno zauzima treću poziciju sa 54 boda, 15 manje od prvoplasirane Barselone.

Fudbalski savez Španije ranije ove godine kaznio je Kanutea jer je tokom prvoligaške utakmice sa Deportivom, poslije postignutog gola otkrio majicu sa porukom podrške palestinskom narodu, povodom intervencije izraelske vojske u Gazi.

(Beta/MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC