HRVATSKA: Smjena na vrhu

Poslije utakmica 24. kola Hrvatske lige smjena na vrhu tabele. Hajduk je kiksnuo u Osijeku, a Dinamo savladao Cibaliju i sada ima bod više.

HRVATSKA: Smjena na vrhu Izvor: MONDO

Hajdukov trener Ante Miše je poslije 17 utakmica doživo prvi poraz. Koban po Hajduk bio je Barišić za mininalan trijumf Osijeka, koji je u prošlom kolu odigrao bez golova sa Dinamom.

Modri su u utakmicu punoj obrta savladali Cibaliju 4:3. Domaći tim je imao prednost od 2:0 u 71. minutu. Gosti za samo deset minuta prave preokret i osam minuta prije kraja imaju 3:2. Domaći tim se ne predaje i odmah nakon vođstva Dinama stižu do izjednačenja.

Ipak za novi preokret pobrinuo se Sivonjić, koji svojim drugim golom na meču donosi veliku radost svojim navijačima.