• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ljekar: Adriano ima psihičke probleme

Ljekar brazilskog fudbalskog kluba Sao Paola izjavio je da fudbaler Intera Brazilac Adrijano ima psihičke probleme.


"Adrijanu je potrebna pomoć i uz njega stalno moraju da budu psiholog i psihijatar, jer ima poremećaje koje ne može da kontroliše. On želi da pije i ako izađe u noćni provod ne može da se zaustavi. Sljedećeg dana ga svi kritikuju zbog takvog načina života i on padne u depresiju", rekao je ljekar Marko Aurelijo Kunja.

Ljekar Sao Paola je liječio Adrijana kada je u drugom dijelu prošle sezone bio na pozajmici u tom brazilskom klubu.

Adrijano ima problema sa disciplinom. U nekoliko navrata kasnio je sa povratkom u Inter poslije pauza u šampionatu, a mediji su navodili da često posjećuje noćne klubove i pored obaveza u klubu.

Takođe, Kunja smatra da je Brazilac upao u loše društvo.

"Okružen je lošim ljudima, a ne prijateljima. Adrijano mora da shvati da ima obaveze, a nema nikoga ko bi ga na to podsjetio. On ima mnogo problema", dodao je Kunja.

Mediji spekulišu da Adrijano razmišlja o povlačenju iz fudbala, a sve je izvjesnije da su čelnici Intera, ali i trener Žoze Morinjo, izgubili strpljenje i da će brazilski internacionalac napustiti "Đuzepe Meacu".

Adrijano je 2001. godine iz Flamenga došao u Inter, a za italijanski klub odigrao je 141 utakmicu i postigao 66 golova. Igrao je još za Parmu i Fiorentinu.

(Beta)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC