• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

OFK: Smijenjen Miki Ivanović?

Uoči nedjeljnog treninga, sportski direktor "romantičara" Mitar Mrkela saopštio je Mikiju Ivanoviću da više nije trener prvog tima.

OFK Beograd ne igra dobro ovog proljeća, u nekoliko navrata sačuvala ga je sreća, a drugi uzastopni poraz u Jelen Superligi Srbije, izgleda da je prozrokovao logičan potez uprave - otkaz treneru Mihajlu Mikiju Ivanoviću.

Uoči nedjeljnog treninga, sportski direktor "romantičara" Mitar Mrkela saopštio je Mikiju Ivanoviću da više nije trener prvog tima, ali Ivanović ne želi da ode iz kluba dok ne dobije sve na šta se OFK Beograd obavezao ugovorom, javio je SOS Kanal.

Ivanović je potom ipak vodio trening, ali neizvjesno je da li će i u ponedjeljak biti na travnjaku na Karaburmi.

OFK Beograd je u srijedu lagano poražen u Jagodini (0:2), a nezalaganje i apatija u igri fudbalera plavo-bijelih isprovocirala je Ivanovića da poslije tog meča izjavi da se "stidi što trenira takav tim". Potom je u subotu OFK ponovo poražen istim rezultatom, ali na svojoj Karaburmi od Rada.

Poslije serije loših rezultata, OFK je upao u probleme i sada je na devetom mjestu sa 28 bodova, šest više od posljednjeg Banata i pet više od Čukaričkog koji je na pretposljednjem mjestu.

Nije samo OFK Beograd na putu da smijeni trenera. I dosadašnji šef struke Borca iz Čačka Ljubiša Dmitrović je, poslije poraza od Napretka (1:2), ušao u svlačionicu i pozdravio se sa igračima, rekavši da je njegov posao završen.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC