• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Kakin otac: Moj sin od ljeta u Realu!?

Otac i menadžer Brazilca Kake, Bosko Leita, priznao da će njegov sin na kraju sezone iz Milana preći u Real Madrid.

"Kaka će igrati za ‘kraljevski klub’ čiji će predsjednik biti Florentino Perez", rekao je Leita, potvrdivši pisanja španske sportske štampe, koja već nedjeljama bruji o Kakinom dolasku na "Santjago Bernabeu".

Očekuje se da se Perez, koji je najveći kandidat na izborima za predsjedničko mjesto u Realu, sastane sa rukovodstvom "rosonera" kako bi dogovorili transfer.

Prema nagađanjima italijanskih medija, Real bi za Kaku trebao da plati između 50 i 60 miliona evra.

Briljantni Brazilac je pogotkom u 34. kolu Serije A protiv Katanije (2:0), 15. ove sezone, stigao na šest golova manjka od jubilarne "stotke".

"Sretan sam zbog gola koji me pogurao prema broju sto u Milanovom dresu. Napredujem iz utakmice u utakmicu i uskoro ću biti potpuno fit", rekao je Kaka, koji je zbog povrede pauzirao sedam mečeva.

Potpredsjednik Milana Adrijano Galijani ponovo je pohvalio brazilskog majstora.

"Samo je jedan Kaka. Propustio je sedam utakmica, a mi smo u njima osvojili samo šest bodova. Pa to je prosjek ekipa koje se bore za opstanak. Zato sam srećan jer se vratio", rekao je Galijani, ali nije želio da komentariše navode o Kakinom odlasku u Madrid.

Milan poslije 34. kola na kontu ima 70 bodova, sedam manje od vodećeg Intera, ali i četiri više od Juventusa, koji naredne nedjelje dolazi na "San Siro".

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC