Pobješnjeli Kristijano Ronaldo

Kristijano Rolando je pobjesnio kada ga je Aleks Ferguson zamenio Polom Skolsom u 59. minutu gradskog derbija u Mančesteru.

Pobješnjeli Kristijano Ronaldo Izvor: MONDO

Zvanično najbolji fudbaler svijeta je postigao prvi gol na meču protiv Sitija (2:0), u svom stilu, iz slobodnog udarca, ali je skandalozno reagovao prilikom izmjene.

U nevjerici je stajao pored aut-linije, a onda, kada je shvatio da zaista mora da napusti teren Old Traforda, popeo se i sjeo na klupu, ali je usput bijesno cimnuo trenerku iz ruke Fergusonovog pomoćnika.

Ni to nije bilo dovoljno Portugalcu. Napustio je stadion 15 minuta prije kraja utakmice! Sjeo je u auto i otišao.

"Kristijano je u sjajnoj formi, ali moramo da mu sačuvamo svježinu za predstojeće utakmice", objasnio je Ferguson zašto je zamijenio najboljeg igrača.

Škot je djelovao smireno dok je to govorio, ali sudeći prema ranijim sličnim situacijama sa kojima se suočavao, Ronaldo neće proći nekažnjeno.

Dejvid Bekam, Roj Kin, Rud Van Nistelroj... Dugačak je spisak "velikih" imena koja su napustila Mančester poslije nesuglasica i svađa sa Aleksom Fergusonom.