• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Jagodinci žele da sruše i Zvezdu

Žrijeb je htio da se ekipa Jagodine u razmaku od nedelju dana sastane sa dva najtrofejnija srpska kluba.

Poslije pobjede nad Partizanom u Beogradu (2:1), šef stručnog štaba Miljojko Gošić priželjkuje da njegovi igrači i u susretu sa Crvenom zvezdom ponove partiju iz prethodnog kola.

Time bi na najbolji način demantovali čaršijske priče o "puštenoj utakmici", a možda i obezbijedili opstanak u Superligi.

"U mnogo smo boljem psihološkom i bodovnom stanju nego prošle nedelje i sada sami odlučujemo o svom statusu. Siguran sam da ćemo svi imati dovoljno zrelosti i odgovornosti i da nećemo dozvoliti da prospemo to što smo napravili", istakao je Gošić na konferenciji za novinare.

On ističe da trenutna slabost Zvezde nikoga neće zavarati.

"Ne posmatramo onako kako je drugi gledaju i tvrde da je sada trenutak da se pobijedi, jer je ranjiva. Zvezda ima svoj kapacitet i kao klub i kao tim, ima dovoljan broj kvalitetnih igrača da uvijek može da napravi dobar tim. Pitanje je samo da li će tako biti protiv nas".

"Želimo da tu utakmicu posmatramo krajnje racionalno, ali poslije pobjede nad Partizanom imamo pravo da očekujemo dobar rezultat", dodao je trener debitanta u Superligi.

Gošić nije želio da komentariše tekstove koji su objavljivani poslije utakmice u Beogradu, ali je napomenuo da je ta pobjeda "došla kao poslastica i nagrada".

"Pobjeda nad Partizanom biće jednog dana istorijska - po rezultatu, neviđenoj borbi i energiji koju su uložili igrači. Još nismo ni sagledali tu utakmicu, a dolazi nam novi veliki izazov i ponovo polažemo veliki ispit", rekao je Gošić.

Portparol kluba Dejan Milošević izjavio je da u gradu i okolini vlada prava jagma za ulaznicama i da u subotu na tribinama Gradskog stadiona očekuje više od 10.000 gledalaca.

(Tanjug, foto: zvanični sajt)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC