• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Runi zabrinuo selektora

Fudbaler Mančester junajteda povrijedio je preponu na treningu deset dana prije objavljivanja spiska putnika za Mundijal u Brazilu. Na sreću lakše.

Vejn Runi povrijedio se na treningu, što je na trenutak zabrinulo selektora Roja Hodžsona uoči objavljivanja sastava tima za Svjetsko prvenstvo.

Ipak, poslije kraće pauze, napadač Engleske biće spreman za Mundijal u Brazilu.

Runi je na treningu istegao preponu, zbog čega će morati da propust meč Premijer lige protiv Sanderelenda, u subotu na Old Trafordu, prenijeli su engleski mediji.

Igrač Mančester junajteda povredio se u nezgodnom trenutku, pošto će Hodžson za 10 dana saopštiti spisak igrača za Svjetsko prventstvo, koje se od 12. juna do 13. jula igra u Brazilu.

Napadač je i početkom aprila imao problema, pošto je povrijedio nožni palac tokom prve četvrtfinalne utakmice Lige šampiona protiv Bajerna iz Minhena.

Runi je 2003. godine debitovao za reprezentaciju Engleske i do sada je odigrao 89 utakmica i postigao 39 golova.

(MONDO/Beta, Foto: AP/Jon Super)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC