Revanš finala Kupa BiH između Sarajeva i Čelika biće definitivno odigran u predviđenom terminu u subotu u 17 sati, potvrđeno je MONDU u FS BiH.
Iako su poplave donijele mnogo problema građanima cijele Bosne i Hercegovine, zbog čega su odgođena kompletna kola u ligama Republike Srpske i Federacije BiH, situacija se polako smiruje i organi Fudbalskog saveza BiH definitivno su odlučili da revanš utakmica između bordo tima i Zeničana na Koševu bude odigrana.
"Kiša više ne pada u Sarajevu, putevi između Zenice i Sarajeva su prohodni, a prognoza je obećavajuća kao i na relaciji Mostar - Sarajevo, pa je definitivno odlučeno da finale bude odigrano“, potvrđeno je našem portalu u FS BiH.
Podsjetimo, u prvom meču koji je odigran na "Bilinom polju", fudbaleri Sarajeva slavili su sa 2:0 golovima Vuleta Trivunovića i Miloša Stojčeva.
Takođe, biće odigrano i finale juniorskom Kupa BiH u predviđenom terminu u 14 časova u kojem se sastaju Željezničar i mostarski Zrinjski.
(N.Š./MONDO, foto: MONDO/B. Jakovljević)