• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Ibišević u Hofenhajmu do 2013.

Vedad Ibišević ostaje u Hofenhajmu. Reprezentativac BiH produžio je ugovor sa jesenjim prvakom Bundes lige do 2013. godine.

Ibišević je privukao pažnju brojnih evropskih klubova zabivši 18 golova kojima je odveo Hofenhajm do prvog mjesta na tabeli nakon jesenjeg dijela, ali je odlučio da i nakon što se oporavi od povrede koljena ostane u Hofenhajmu.

“Veoma sam srećan ovdje. Čak i kada sam se povrijedio zimus imao sam punu podršku od kluba i saigrača. Zadovoljan sam što ću ostati ovdje i radujem se početku naredne sezone”, rekao je Ibišević za klupski sajt.

Produženjem ugovora sa reprezentativcem BiH zadovoljna je i uprava Hofenhajma.

“On je vitalni dio naše ekipe. Produženje ugovora s Ibiševićem znači da nastavljamo ići putem kojim smo dosad išli”, rekao je direktor Hofenhajma Jan Šindelmajzer.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC