Markecu aplauzi na debiju

Lazar Marković na prvom meču za Liverpul nije pogodio, ali je pokazao da ekipa i menadžer Brendan Rodžers mogu ozbiljno da računaju na njega ove sezone.

Lazar Marković debitovao je za Liverpul na utakmici protiv Olimpijakosa na međunarodnom Kupu šampiona u Čikagu.

Popularni Markec je odigrao dobar meč, u kojem su "crveni" trijumfovali sa 1:0, golom Rahima Sterlinga u petom minutu.

Srpski reprezentativac pokazao se u odličnom svetlu u duelu u kojem je počeo kao starter i odigrao jedno poluvreme. Imao je odličnu priliku da se upiše i u strelce, kada je u 37. minutu izbio ispred gola Olimpijakosa, prošavši dvojicu protivničkih igrača, ali je njegov šut završio iznad mreže.