Skroman start sezone, po gol u Pazaru i Subotici

Na otvaranju superligaške godine, Novi Pazar pobedio Rad 1:0, a Spartak Radnički iz Kragujevca, istim rezultatom.

Skroman start sezone, po gol u Pazaru i Subotici Izvor: MN PRESS

Nova sezona Jelen Superlige počela je pobedama domaćih ekipa. U uvodnim utakmicama, slavili su Pazarci i Subotičani.

Pogotkom kapitena Admira Kecapa, pred više od 4.000 posetilaca Gradskog stadiona u Novom Pazaru, tamošnji superligaš osvojio je prva tri boda u duelu protiv Rada, na startu sezone od koje mnogo očekuje.

"Građevinari" su doputovali u grad na Jošanici bez novih igrača, zbog problema sa licencom, i bez navijača, iz bezbednosnih razloga. Tim Milana "Švabe" Milanovića nije se obrukao, iako je bio u rezultatskom minusu već od četvrtog minuta.

Istovremeno je u Subotici odigrana nezanimljiva utakmica, završena istim rezultatom, takođe u korist domaćeg tima. Strelac je bio Milorad Balabanović, na asistenciju kapitena Vladimira Torbice. Problem za trenera domaćih Petra Kurćubića bila je i povreda štopera Vladimira Bubanje, već u 29. minutu.

I pored toga, "golubovi" su 15 minuta pre kraja utakmice stekli prednost i sačuvali je do kraja. Za uspešan start prvenstva.