Triler u Lučanima, muk pred "seču" u Kragujevcu

Mladost u finišu ispustila, pa vratila prednost protiv Napretka, za konačnih 2:1! Radnički 1923 i posle četiri kola nema pobedu. U subotu je izgubio kod kuće, od Borca - 1:0!

Lučani su ponovo osetili slast superligaške pobede. Tamošnji povratnik u najviši rang - Mladost, osvojila je u subotu sva tri boda u utakmici protiv Napretka - 2:1.

Kruševljani su došli u Moravički okrug sa željom da ne dočekaju pauzu sa samo jednim bodom. Ipak, nisu uspeli u nameri.

Mladost je pobedila golovima Saše Jovanovića u 24. i Radomira Milosavljevića u 84. minutu. Gosti su u međuvremenu izjednačili pogotkom Miloša Bajića deset minuta pre kraja, ali nisu imali snagu da izbore bar remi.

Atraktivna završnica okončana je pesmom domaćih navijača, što se nije dogodilo u Kragujevcu, gde je Radnički još jednom razočarao "đavole".

Pred najavljenu "seču" u ekipi i rastanak sa čak sedmoricom igrača, tim Dragoljuba Bekvalca poražen je i od čačanskog Borca, takođe povratnika u Superligu.

Gol odluke postigao je Stefan Milojević u 72. minutu, na asistenciju Dejana Đenića.

Domaći su praktično celu utakmicu proveli na polovini gostiju, ali nisu pobedili. "Bunker" je bio isplativa taktika.

Dakle, četvrto kolo, poslednje pred reprezentativnu pauzu, završeno je vođstvom doskorašnjih prvoligaša. Nedelju odmora od Superlige u najdonjem delu tabele dočekaće, kao i ovu, i Radnički 1923 i Napredak.