Poslednji sati letnje fudbalske pijace. Falkao prešao u Junajted, a Havijer Ernandez Ćićarito iz Junajteda u Real! Pratite MONDO!
Ušli smo u foto-finiš letnjeg prelaznog roka, a najveći klubovi u Evropi (i na svetu) pokušavaju da završe još neki veliki transfer.
17.52Reprezentativac ItalijeAlesio Ćerćiprešao je iz Torina u Atletiko Madrid. Ugovor između 27-godišnjeg napadača i šampiona Španije potpisan je do 2017. godine.
17.39 Džonatan Biabiani(26) će posle Intera nositi i dres drugog milanskog velikana. Francuski napadač je na San Siro stigao iz Parme, a ovaj transfer bio je na korak od realizecije još zimus, ali se klubovi tada nisu dogovorili oko svih detalja.
U suprotnom smeru, iz Milana u Parmu, otišao je defanzivacKristijan Zakardo.
17:01Hal doveo napadača, 24-godišnjeg Abela Ernandeza iz Palerma. Ernandez je ovog leta igrao za Urugvaj na Mundijalu u Brazilu. Potpisao je trogodišnji ugovor sa Halom, uz mogućnost produžetka na još jednu godinu.
16:50Kvins Park Rendžers poslao ponudu za Fabija Borinija od 18 miliona evra koju je Liverpul prihvatio, javlja BBC.
16:41Srpski golmanVlada Avramovnije se dugo zadržao u Torinu. Stigao je sredinom jula iz Kaljarija, ali je ubrzo prosleđen na pozajmicu u Atalantu.
15:41Još jedan fudbaler Čelsija otišao je u Milan. Takođe na pozajmicu. Posle Fernanda Toresa iMarko van Ginkelje otišao na "San Siro".
15:38Modibo Dijakitenapustio Sanderlend. Na sajtu kluba saopšteno da je defanzivac otišao nakon sporazumnog raskida ugovora.
15:15Marko Vešović, nekadašnji bek Crvene zvezde,nastaviće karijeru u Rijeci, kao pozajmljeni igrač Torina.
15.01Prema poslednjim vestima sa Ostrva, bićemo mirni bar što se tiče Arsenala. Bi-Bi-Si javlja da Arsen Venger ne planira da dovodi igrače do kraja prelaznog roka. Dakle, definitivno ništa od Nikole Žigića među "tobdžijama".
14:39Mančester junajted je potvrdio da je napadač,Havijer Ernandez Ćićarito pozajmljen Real Madridu, s tim što "kraljevski klub", na kraju pozajmice, ima pravo prvenstva da otkupi ugovor Meksikanca (ako bude želeo, naravno).
14:11Prema poslednjim informacijama sa Ostrva, za Matiju Nastasića zainteresovani su i Njukasl i Olimpik Marsej. Prethodne večeri u trku za potpis štopera Sitija ušli suArsenal i Totenhem.
13:03Dani Ager je bivši fudbaler Liverpula. Vratio se u Brondbi za 3.000.000 evra.
12:50Crvena zvezda saopštila je koje igrače je pozajmila drugim klubovima.
ŠtoperMamadu Mbođigraće polusezonu u Napretku, vezistiMarko GrujićiMilan Jokićcelu sezonu u Kolubari, defanzivni vezistaNikola Stojkovićnosiće dres BSK Borče,Nikola Karaklajić(šest meseci) iMarko Marinkovićnastupaće u Sinđeliću,Nemanja Ahčinu lučanskoj Mladosti, a napadačNikola Đorđevićnastupaće za BASK. Ceo spisak objavljen je naklupskom sajtu.
12:39Više nema dileme gde će napadač OFK Beograda Aleksandar Čavrić nastaviti karijeru. Od sledeće nedeljeigraće za belgijski Genk.
12:29Luis Holtbi stigao je u Hamburg na završne pregovore oko prelaska iz Totenhema. Nemac je 2013. godine pojačao "pevce". Pre toga se kao fudbaler Šalkea istakao na pozajmici u Majncu.
12:08Karim El Ahmadi, dosadašni vezni fudbaler Aston Vile, vraća se u Fejenord. Na De Kajpu je igrao od 2008. do 2012.
11:59Ćićarito stigao u Madrid na lekarske preglede.
11:13 Mančester junajted potvrdio da je Radomel Falkao stigao na jednogodišnju pozajmicu u klub i da će ga "crveni đavoli" plaćati 200.000 funti nedeljno!
10:59Argentinski fudbaler i doskorašnji igrač Metalista Hose Sosa potpisao je trogodišnji ugovor sa Bešiktašem, potvrdio je danas turski tim.
Rival Partizana u Ligi Evrope platio je ukrajinskom timu četiri miliona evra za transfer Sose.
Sosa je poslednju polusezonu proveo na pozajmici u madridskom Atletiku, gde je odigrao 16 utakmica u Primeri.
Tokom karijere igrao je još za Estudijantes, minhenski Bajern i Napoli, dok je za reprezentaciju Argentine nastupao 19 puta i postigao jedan gol.
10:57 Madridski AS: Falkao Mančesterov za 60 miliona funti!
10:42Huan Mata napisao na Twitteru: "Dorbodošli Di Marija i Blind". Da li je Holanđanin sve završio?
10:15Stefan Šćepović odbio Seltik
10:15Luka Milivojević u Olimpijakosu.
10:00Igrač koji je najviše na ceni jeste KolumbijacRadamel Falkao, fudbaler Monaka. Nema ko ga ne želi u svojim redovima. Uglavnom premijerligaši.
Mančester junajted spreman je da ga plati 65 miliona evra, Arsenal koji milion više. Želi ga i Mančester siti.
Navodno je "Tigra", kako glasi nadimak Falkaa, uspeo da "ukroti" Mančester junajted. Prema tvrdnjama novinara iz Južne Amerike, Falkao i Junajted su dogovorili četvorogodišnji ugovor i on bi trbalo da dođe na lekarske preglede.
Na ceni je iMarko Rojs. Arsenal je ozbiljan u nameri da ga otkupi od Borusije Dortmund za 50 miliona evra.
Liverpul želi bivšeg golmana BarseloneViktora Valdesa.