Vidićev košmar traje

Srpski defanzivac ponovo je skrivio penal, a njegov Inter primio je na "Meaci" četiri gola od "fenjeraša" - Kaljarija. Za poluvreme!

U prvom kolu Serije A dobio je crveni karton i oborio protivnika u kaznenom prostoru. Drugo kolo je preskočio, pa je u trećem poklonio Atalanti gol... Nažalost, košmar Nemanje Vidića (32) nastavljen je i u nedelju.

U utakmici protiv poslednjeplasiranog Kaljarija, srpski štoper skrivio je penal u prvom poluvremenu, u kojem je njegov Inter primio čak ČETIRI gola od tima koji je ove sezone pogodio samo TRI puta.

Da nesreća za "nerazure" bude veća, u 28. minutu, pri rezultatu 1:1, ostali su sa igračem manje, zbog isključenja Juta Nagatoma. Golove za ekipu Zdeneka Zemana postigli su Marko Sau u 10. minutu i Albin Ekdal u 29, 34. i 44.

Vođstvo autsajdera bilo bi i veće, da je Andrea Kosu iskoristio penal koji je skrivio bivši kapiten Junajteda, koji je dva puta biran u idealni tim sveta (2009. i 2011), a četiri puta u idealni tim Premijer lige (2007, 2008, 2009, 2011).

U nedelju popodne saigrači u zadnjoj liniji Intera bili su mu Marko Andreoli i Žuan. Inter je izgubio 1:4,  Srpski vezista Zdravko Kuzmanović presedeo je ceo meč na klupi.

Pogledajte kako je srpski štoper skrivio penal.

Od srpskih fudbalera, u nedelju je na terenu bio Nemanja Maksimović, koji je odigrao ceo meč za Torino u remiju sa Fiorentinom (1:1), za koju je meč presedeo na klupi Nenad Tomović.

I Ivan Radovanović odigrao je celu utakmicu za Kjevo u remiju sa Empolijem (1:1).

Uzbudljiv meč viđen je u Ćezeni, gde je domaćin odigrao nerešeno sa Milanom (1:1). "Roso-neri" su golom Adila Ramija u 19. minutu "poništili" vođstvo domaćih, ali više od toga nisu mogli, posebno sa igračem manje, jer je Kristijan Zapata isključen pred poslednjih četvrt časa.