Preokret Srpske protiv Partizanovih "beba"

Fudbalska reprezentacija Republike Srpske do 23 godine pobijedila je Teleoptik poslije preokreta sa 2:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Zemunu.

Filijala beogradskog Partizana je povela pogotkom Uroša Damjanovića u 28. minutu, ali su u nastavku utakmice gosti iz Srpske uspjeli da preokrenu i zabilježe pobjedu.

Najprije je u 55. minutu fudbaler banjalučkog Borca Aleksandar Subić izjednačio udarcem sa ivice kaznenog prostora, da bi u samom finišu, u 90. minutu član Drine iz Zvornika Radovan Vasić pogodio mrežu Ivana Babovića za trijumf gostiju.

Sekretar stručnog štaba Srpske Goran Ćejić izjavio je da je cilj ovakvih okupljanja afirmacija fudbala Republike Srpske i Bosne i Hercegovine.

"Ova utakmica sa Teleoptikom je samo jedan u nizu akcija kojima želimo da promovišemo fudbal RS i BiH", rekao je Ćejić.