Gubite u 90. minutu? Nije problem!

Francuz Karim Joda je sa dva gola u sudijskoj nadoknadi vremena doneo Hetafeu pobedu nad Sosijedadom u gostima.

Vođstvo od 1:0 u 90. minutu utakmice, u ogromnoj većini slučajeva će biti dovoljno najmanje za jedan bod.

Desi se da protivnik u samom finišu izjednači na 1:1, ali su preokreti na 1:2 vrlo retki, mada je jedan mogao da se desi mladoj reprezentaciji Srbije, prošle nedelje u revanšu baraža protiv Španije.

U ponedeljak uveče je do veleobrta došlo baš u Španiji i to u San Sebastijanu, u poslednjoj utakmici osmog kola Primere: Sosijedad - Hetafe 1:2.

Domaćin je poveo osam minuta pre kraja, bio na pragu pobede, a onda je na scenu stupio francuski "vezista" Karim Joda.

Precizan šut sa 18 metara u donji desni ugao, pa lagana realizacija posle prodora bivšeg "dinamovca" Samira i tim iz predgrađa Madrida odneo je sva tri boda sa Anoete.

Hetafe se sa ukupno 10 bodova nalazi u sredini tabele, dok Sosijedad sa samo pet (i jedinom pobedom nad Real Madridom!) deli od 16. do 19. mesta.