JSL: Veliki povratak Pazaraca i velika pobeda Rada

Borac posle devet minuta vodio 2:0, ali na kraju osvojio bod. Rad slavio u Jagodini.

JSL: Veliki povratak Pazaraca i velika pobeda Rada Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Novog Pazara prekinuli su niz od tri uzastopne pobede, a igrači Rada pobedili su prvi put posle tri utakmice (dva poraza i remi).

I jedni i drugi, međutim, mogu da budu zadovoljni ishodima svojih mečeva 12. kola Jelen Superlige.

Novi Pazar je na svom terenu gubio od Borca iz Čačka 0:2 već u 9. minutu, ali je ipak uspeo da dođe do boda. "Zebre" su povele golovima Slaviše Stojanovića, dok su strelci za domaćina bili Miloš Tintor u 39. i Admir Kecap u 68. minutu.

Iako je osvojio bod na "vrućem" gostovanju, Borac ima za čim da žali. Igrači čačanskog superligaša nisu pobedili u osam uzastopnih utakmica! Još od 30. avgusta i duela u Kragujevcu (1:0).

Jagodina je i ove subote nastavila sa bledim izdanjima koje pruža ove sezone. Tek deseto mesto na tabeli je daleko ispod očekivanja svih u klubu, ali "ćurani" ne igraju ni nalik kao prethodnih godina.

To je potvrdio i Rad, koji je slavio u Jagodini 2:0 golovima Nikole Raspopovića u 2. i Slavka Perovića u 72. minutu.

"Građevinari" su se sada izjednačili sa Jagodinom, ali imaju bolju gol-razliku.