Poraz Srpske od Asterasa

Autori mondo.ba Autori Nemanja Babić

Reprezentacije Republike Srpske do 23 godine poražan u prijateljskom meču od Asterasa u Tripolisu 1:0.

Poraz Srpske od Asterasa Izvor: MONDO

Izvor: MONDO

Fudbalska reprezentacija Republike Srpske, igrači do 23 godine poražana je u prijeteljskom meču protiv Asterasa u Tripolisu 1:0.

U meču koji je odigran u gotovo nemogućim uslovima, jer je padala jaka kiša strijelac jedinog gola bio je Mukam u 25. minutu. Slobodan udarac za domaće sa 25 metara izveo je Fernandez , kratko je loptu odbio Marković, a Mukam je odbijenu loptu zakucao u mrežu.

Pet minuta kasnije sjajnu šansu za goste imao je kapiten Aleksandar Subić, koji je šutirao pored gola

Deset minuta kasnije slična situacija, ali i Škorić šutira pored gola.

Najbolju šansu selekcija Branimira Tullića imala je u 48. minutu. Maksimović je bio sam pred golmanom Asterasa, ali je šutirao visoko preko gola.

ASTERAS- REPUBLIKA SRPSKA 1:0

/ Mukam 25/

ASTERAS: Teodoropulos, Mahos, Cokanis, Sankare, Zisopulos, Iglesijas, Fernandez, Lobato, Mukam, Papahristos, Skurtis.

REPUBLIKA SRPSKA: Markovic, Hodzic, Radovic, Popovic, Petrovic, Redzic, Kikic, Ilic, Skoric, Goranovic, Subic (kap)