Bogunović uz Klea, Fejsa zadnji vezni

Suspendovanog Lamina Dijaru će u prvom meču plej-ofa za plasman u Ligu Evrope zamijeniti Miloš Bogunović.

Bogunović uz Klea, Fejsa zadnji vezni  Izvor: MONDO

"Sportski žurnal" objavio je da će u četvrtak protiv Žiline (20.15) od prvog minuta zaigrati brzonogi lijevokrilni napadač, kojeg je Slaviša Jokanović u dosadašnjem toku sezone koristio isključivo kao izmjenu u drugom poluvremenu.

Pored golgetera iz Senegala, zbog kartona će utakmicu na stadionu Partizana morati da propusti i Radosav Petrović.

Na poziciji zadnjeg veznog mogao bi da se nađe mladi reprezentativac, Ljubomir Fejsa, kojeg u sastavu nije bilo još od završetka prethodne sezone, dakle, tačno tri mjeseca.

Miloš Bogunović je prošle sezone pokazao da mu leže evropske utakmice, s obzirom na to da je tresao mreže Intera iz Bakua, Fenerbahčea i Temišvara.

"Zadatak je da dam gol svakom protivniku, bez obzira na ime. Najvažnije je da pobijedimo Žilinu i uz to ne primimo gol. I 1:0 može puno da nam znači, da u revanšu ne moramo da jurimo rezultat", izjavio je Bogunović.

Žilina predstavlja totalnu nepoznanicu za fudbalere crno-bijelih, takoreći nemaju nijednog prvotimca koji je poznat van granica Slovačke.

"Osim podatka da su eliminisali Hajduk u Splitu i da su odlično startovali u prvenstvu Slovačke, nemam previše informacija. Ali čim su stigli do posljednje runde kvalifikacija, mora da su ozbiljan tim".

(MONDO, foto: MN Press)