Real vraća Moratu?

Otišao je zbog male minutaže, ali bi gol u polufinalu Lige šampiona mogao da ga vrati na Santjago Bernabeu.

Da li su u Real Madridu spremni da javno priznaju grešku, kao što je to učinio Čelsi u slučaju sa Nemanjom Matićem?

Po pisanju lista AS - jesu. Jedino što bi moglo da se dogodi da Madriđani svoju grešku plate skuplje nego londonski "plavci", pošto je Alvaro Morata bio strelac prvog gola za Juventus u prvom meču polufinala Lige šampiona (2:1), a videćemo kakav će biti konačan ishod posle revanša na Santjago Bernabeu.

Mladi, 22-godišnji, napadač stigao je u Torino prošlog leta za 20 miliona evra, ali bi pre isteka petogodišnjeg ugovora mogao da se vrati u Madrid pošto u njegovom ugovoru, piše španski list, postoji klauzula po kojoj Real može da ga otkupi tokom 2016. za 30 miliona evra ili za 35, ako to odluči već predstojećeg leta.

Morata je iz "kraljevskog kluba" otišao nezadovoljan minutažom koju dobija kod Karla Anćelotija, a za Juventus je u 37 utakmica postigao 12 golova.

Navodno, u Realu su oduševljeni njegovim partijama u Seriji A i Ligi šampiona, zbog čega su spremni da mu ponude bolji ugovor nego trenutni koji ima sa Juventusom, a po kojem zarađuje 2,2 miliona evra godišnje.