PREMIJER: Tores kao maljem

Fernando Tores vuče Liverpul. Najviše zahvaljujući španskom napadaču "crveni" su izvojevali pobjedu na gostovanju Vest Hemu.

PREMIJER: Tores kao maljem Izvor: MONDO

Postigao je prvi i treći gol za tim Rafe Beniteza za treću uzastopnu pobjedu u Premijer ligi.

Liverpul je dva puta vodio, a "čekićari" su oba puta stizali do izjednačenja, pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 2:2.

Međutim, u 75. minutu Fernando Tores je odlučio da bodove iz Londona ponese u Liverpul. Asistirao mu je Rajan Babel, koji je u 60. minutu zamijenio strijelca drugog gola za Liverpul, Dirka Kajta. Španac je nadvisio svog čuvara i sa sedam-osam metara precizno šutirao glavom.

Arsenal se rehabilitovao. Poslije dve ubjedljive pobjede na startu Premijer lige, uslijedila su dva poraza u Mančesteru, od Junajteda i Sitija.

Veliki preokret prošle nedjelje u Liježu protiv Standrada u prvom kolu Lige šampiona (od 0:2 do 3:2) očigledno je oporavio "tobdžije". Ekipa Arsena Vengera je lako savladala Vigan (4:0), a dva gola dao je Tomas Vermalen. Belgijski defanzivac je bio strijelac i u Liježu.

Portsmut ni poslije šest premijerligaških utakmica nema ni bod. I Aston Vila ga je pobijedila - 2:0.

Ekipa Martina O'Nila rutinski je odradila posao pred svojim navijačima i uknjižila četvrtu uzastopnu "trojku" (uz samo jedan, startni poraz).