PRIMERA: "Kralj" odgovorio Barsi

Real Madrid odgovorio Barsinom izazovu. Herez ispraćen sa "Santjago Bernabeua" sa pet komada. Novi poraz Saragose.

PRIMERA: "Kralj" odgovorio Barsi  Izvor: MONDO

Barselona, "onaj" tim što igra "vanzemaljski fudbal", u subotu je u Primeri počastila Atletiko Madrid jednom peticom.

U nedelju se očekivao odgovor "kralja". Na peticu odgovoreno je - peticom.

Real Madrid je eklasirao Herez 5:0, uz dva gola (opet) Kristijana Ronalda, po jednog Gutija, Benzeme i Van Nistelroja. Svi golovi na "Santjago Bernabeu" pali su do 75. minuta.

Osim najvećeg dvojca španskog fudbala, za sada se dobro drži i Atletik Bilbao, koji jedini još ima tri pobjede.

Bilbao je savladao Viljareal 3:2. "Žuta podmornica" ove sezone ne može da se prepozna i tone ka dnu.

Ivan Obradović je iz šampionskog Partizana otišao u Saragosu, koja će se, po svemu sudeći, ove sezone boriti za opstanak. Novi poraz Saragose i to na domaćem terenu od Valjadolida. Obradović je bio starter, zamijenjen je u drugom poluvremenu.