• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Suspendovan i stadion Smedereva

Komesar za takmičenje Zajednice Superlige Srbije, Branislav Delić suspendovao je u utorak i stadion Smedereva.

Smederevci će utakmicu šesnaestine finala nacionalnog Kupa protiv Kolubare u srijedu igrati bez prisustva publike.

Takva odluka donijeta je po hitnom postupku, jer je u organizaciji utakmice protiv Crvene zvezde bilo očiglednih propusta. Navijači crveno-bijelih su u dva navrata prekidali susret - jednom zbog bacanja pirotehničkih sredstava, a drugi put zbog ulaska huligana na teren i napada na službena lica.

Zbog divljanja Delija, u ponedeljak je suspendovan i stadion Crvene zvezde. Beogradski crveno-bijeli će utakmicu u Kupu protiv Mladosti iz Apatina, takođe u srijedu, igrati pred praznim tribinama.

Zamjenik disciplinskog sudije Superlige Drakče Dimitrijević pokrenuo je disciplinski postupak i protiv Vojvodine, jer su njeni navijači u nedeljnom derbiju protiv Partizana bacali pirotehnička sredstva na atletsku stazu i uzvicima vrijeđali dostojanstvo sportske priredbe.

Disciplinski postupak protiv Crvene zvezde i Smedereva trebalo bi da bude okončan u naredna dva dana, kada Dimitrijević bude prikupio sve izjave zvaničnika oba kluba. Tada će biti poznato da li će i na koji način klubovi biti kažnjeni.

(Tanjug/MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC