Ibišević: Veliko olakšanje

Napadač Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević zatresao je mrežu u dresu Herte poslije više od godinu i po dana! I to dva puta u pobjedi berlinskog kluba nad Kelnom (2:0) u šestom kolu Bundeslige.

Vedad Ibišević ponovo rešeta!

Nakon 29. januara 2014. godine, kad je kao napadač Štutgarta "načeo" minhenski Bajern, Ibišević nije bio strijelac 25 utakmica ili preciznije 1.417 minuta.

Prvi gol postigao je u 43. minutu glavom, a drugi poslije kontranapada u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

"Ovo je veliko olakšanje", rekao je centarfor "zmajeva" i dodao da je imao veliku podršku saigrača iz Herte. "Sretan sam jer su golovi i pobjeda proslavljeni sa našim navijačima".

Trener kluba iz Berlina Pal Dardai nikad nije ni sumnjao u Ibiševićev kvalitet.

"Uvijek sam govorio da znam šta Vedad može da napravi u napadu. Popravio je cijeli tim iako možda možemo da igramo još brže. U svakom slučaju, bio je to dobar nastup protiv solidnog tima kakav je Keln", rekao je šef struke Herte.

Plavo-bijeli su poslije šest kola sakupili 10 bodova i dijele četvrto mjesto na tabeli Bundeslige.

Pogledajte golove...

Vedad Ibisevic postigao prvijenac u dresu Herthe! BRAVO VEDO!Lajkujte našu stranicu i podržite nas! - www.amsport.info

Posted by AM Sport on Tuesday, September 22, 2015

Drugi gol Vedada Ibiševića za Herthu! SAMO TAKO NASTAVI VEDATORE!Lajkujte našu stranicu i podržite nas! - www.amsport.info