Pogodio Luis, pogodio Nejmar, a zvezda je Serhio!

Vezista Barselone namestio dva gola za pobedu nad Hetafeom (2:0) i stupio u prvi plan ispred strelaca. Pogotovo prvom asistencijom.

Real neće pobeći Barseloni!

Katalonci su se posle nekoliko sati "mirovanja" Madriđana na prvom mestu vratili na deobu čelne pozicije.

HETAFE - BARSELONA 0:2 (0:1)

Strelci za Katalonce bili su Luis Suarez u 37. minutu i Nejmar u 58. Međutim, svetla reflektora večeras moraju biti usmerena ka dvostrukom asistentu, Serhiju Robertu.

Izdanak čuvene "La Masije" stvorio je čaroliju pre 300. gola Urugvajca u karijeri. Proigrao ga je petom!

Konačnih 0:2 postavio je Nejmar, pogodivši volej udarcem, na centaršut iz "dubine".

Konačan rezultat lako je mogao biti i drugačiji, da je srpski internacionalac Stefan Šćepović bio samo malo precizniji u prvom poluvremenu. U 12. minutu, nekadašnji napadač Partizana prihvatio je loptu grudima na oko osam metara od gola, šutirao i poslao loptu kraj desne stative.

Katalonci su, sa stečenim vođstvom, bez problema priveli meč kraju i dovršili posao.