BUNDES: Bez pobjednika

U posljednja dva meča 14. kola Bundeslige, nije bilo pobjednika.

Bajer- Šalke 1:1, Augsburg- Volfsburg 0:0, rezultati su posljednjih mečeva 14. kola Bundeslige.

Ujedno to su bili i najneefikasnjiji mečevi ovog kola, a susret Augsburga i Volfsburga je jedini u ovom kolu na kojem nisu viđeni pogoci.

U derbiju na Baj Areni oba gola postigli su igrači Šalkea. Čupo Moting je u 50. minutu doveo svoj tim u vođstvo.

Šalke je prednost imao sve do finiša meča. Ipak bod domaćem timu obezbijedio je fudbaler gostiju Riter, koji je postigao autogol četiri minuta prije kraja.

...

Augsburg je na svom terenu došeo do četvrtog remija ove sezone. U utakmici u kojoj nije viđeno puno šansi remizirali su sa Volfsburgom. Remi dovoljan da se na tabeli preskoči Štutgart, ali je Partizanov protivnik u Ligi Evrope i dalje u zoni ispadanja.