Votford izblamirao Liverpul!

"Redsi" igraju po sistemu toplo-hladno, a protiv Votforda su pružili jednu od najgorih partija ove sezone i poraženi su 3:0,

U prethodnoj utakmici je Simon Minjole ostavio loš utisak na Jirgena Klopa, pa je iz tog razloga ukazao šansu rezervnog golmanu Adamu Bogdanu kome je utakmica protiv Votforda bila debi u dresu "redsa", ali ni to im nije pomoglo...

VOTFORD - LIVERPUL 3:0 (2:0)

"Stršljenovi" su "izujedali" Liverpul i ubedljivo slavili sa čak tri gola razlike, a veliki uticaj na rezultat imale su očajne reakcije golmana i odbrambenih igrača ispred njega. Sa četvrtom pobedom u nizu Votford se popeo na čak sedmo mesto na tabeli, a Liverpul nastavlja da igra po sistemu toplo-hladno... A u nedelju su baš bili ledeni.

Sve je počelo kao iz snova za Votford.

Posle kornera Adam Bogdan je bio nesiguran i nije iz prve uhvatio loptu, a mladi fudbaler Čelsija Nejtan Ake je srećno ubacio loptu u mrežu, što je njegov prvi gol u karijeri. Sudija je možda i mogao da pokaže faul, ali je ipak "ostao nem"...

Već posle 15 minuta bilo je 2:0. Troj Dini je "izbacio" Igala koji je imao duel sa Škrtelom, a Slovak je nespretno reagovao i samo namestio loptu za Nigerijca koji je šutirao u suprotni ugao i pogodio.

Gora vest za Jirgena Klopa od drugog primljenog gola bila je povreda Martina Škrtela, pa je posle Dejana Lovrena izgubio i drugog standardnog štopera, a umesto njega je centralnog beka igrao Lukas. Klop je pokušao hazarderski uvođenjem Origija, ali se Belgijanac nije danas istakao.

U nastavku su Henderson, Lana i Koutinjo pretili Eruelju Gomesu, ali je gol pao na drugoj strani. Igalo je propustio nekoliko šansi, ali je nabačaj Valona Behramija u 85. minutu iskoristio i postigao svoj prvi gol glavom ove sezone. Za blamiranje Liverpula!