• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Džajić: Ne sviđa mi se ovo sa Markom i Liverpulom

Izvor mondo.rs

"Od lepe stvari koja je mogla da se desi, kako vreme odmiče doći ćemo u situaciju da se od nečega branimo", poručuje počasni predsednik crveno-belih.

Izvor: MN PRESS

Legenda Crvene zvezde Dragan Džajić smatra da bi crveno-beli morali što pre da reše situaciju oko transfera Marka Grujića u Liverpul, jer se u suprotnom pravi afera koja klubu nije potrebna posle osvajanja jesenje titule.

Podsetimo, Crvena zvezda na stolu ima ponudu engelskog velikana tešku sedam miliona evra i 10 odsto od naredne prodaje, ali igračev otac misli da je rano da se sada sklopi dogovor kako bi Grujić 1. jula naredne godine prešao u Liverpul.

Situacija je krajnje komplikovana, a počasnom predsedniku Crvene zvezde se ne dopada kako se trenutno odvijaju stvari.

"Koliko sam obavešten transfer nije definitivno gotov. Ne volim što se ovaj slučaj ne završava jer se odugovlačenjem pravi afera. Od lepe stvari koja je mogla da se desi, kako vreme odmiče doći ćemo u situaciju da se od nečega branimo ili pravi slučaj, što ne bi smelo", rekao je Džajić Tanjugu.

Treća Zvezdina zvezda i počasni predsednik dodao je da je u interesu kluba da se što pre donese odluka.

"Ne bih pričao o ciframa i svemu tome. Isključivo gledam samo klub i ukoliko je dogovor pao, onda bi na pravi način trebalo da se prikaže javnosti. Ovako, svaki dan piše se nešto novo. Lično kao zvezdaš, želim da se ne diže nikakva afera da bi igrači i rukovodstvo mogli mirno da se pripreme za drugi deo sezone".

Džajić je poručio da je sadašnji tim Zvezde napravio veliki uspeh posle odličnih rezultata u prvom delu sezone.

"Pobedili su 19 utakmica u prvenstvu, u nizu, nemaju poraz. Sve čestitke rukovodstvu, treneru i fudbalerima. To je nešto što niko nije očekivao, a donelo je veliku radost navijačima. Ova generacija je ušla u istoriju kluba po broju uzastopnih pobeda, ali nadam se da su njihove mogućnosti veće", naveo je Džajić i dodao da i dalje pomaže klubu koliko može sa funkcije počasnog predsednika. 

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC