Viljareal u poslednoj sekundi do pobede! (VIDEO)

Šok na Riazoru, remi u Bilbau.

Razočarani su domaći navijači napustili stadione posle dve utakmice 18. kola Primere igrane od 18.15 časova.

Nešto ranije završen je meč u Bilbau, gde je Atletik imao 2:1 do 81. minuta duela sa Las Palmasom, koji je ipak stigao do boda. Na poslednji sudijski zvižduk malo duže se čekalo u La Korunji, pošto je defanzivac Deportiva Fernando Navaro naivno skrivio penal u trećem minutu nadoknade i omogućio Viljarealu da dođe do pobede 2:1.

Precizan sa bele tačke, za svoj drugi pogodak u meču, bio je Bruno Sorijano.

Iskusni vezista je prethodno pogodio u 36. minutu, ali su gosti ubrzo po povratku sa odmora uspeli da izjednače. Učinio je to Alberto u 48. minutu.

Viljareal je ovom pobedom zadržao mesto pri vrhu tabele. "Žuta podmornica" sada ima 36 bodova, kao i Real Madrid kojem tek predstoji derbi kola protiv Valensije.