SERIJA A: Juve za totalni trijumf gostiju (VIDEO)

U nedjeljnom programu 18. kola Serije A, gostujuće ekipe ostvarile pobjede.

Da gosti odnesu sav plijan u nedelju pobrinuli su se fudbaleri Juventusa.

Aktuelni šampion Italije slavio je u Đenovi kod Sampdorije 1:2 i tako su u svih sedam mečeva 18. kola, koji su igrani u nedjelju slavili gosti.

Poveo je Juvenus u 17. minutu odličnim golom Pola Pogbe, koji je leđima okrenut golmanu primio loptu na grudi u šesnaestercu i iz okreta majstorski pogodio.

...

Vođstvo tim iz Torina duplirao je Sami Kedira početkom drugog poluvremena. Bivši igrač Reala je pogodio poslije asistencije Dibale.

...

Nadu domaćima u preokret vratio je Antonio Kasano, koji je pogodio poslije 64. minuta igre. Prvi gol ove sezone veteran u dresu Sampdorije u 14. nastupu.

Sampdorija je na kraju meč završila sa igračem manje, pošto je u sudijskoj nadoknadi Moisander krvnički startovao na pritvničkog igrača. Sudiji Macoleni nije preostalo ništa nego da svira direktan crveni karton.