PRIMERA: Lep gol Šćepovića

Srpski internacionalac pogodio za Hetafe, ali njegov tim nije izbegao poraz na gostovanju Granadi.

Nekadašnji napadač Partizana Stefan Šćepović (26) postigao je ove subote svoj prvi gol u 2016. godini, ali veče na stadionu u Granadi neće pamtiti po dobru.

Iako je srpski centarfor četvrti put ove sezone poslao loptu u mrežu, njegov Hetafe izgubio je od Granade u uzbudljivom duelu.

Domaćin je na poluvremenu vodio 2:0, gost je za manje od 20 minuta izjednačio na 2:2, ali je Ruben Roćina u 77. postavio konačnih 3:2.

Granada je ovim trijumfom prekinula crni niz od četiri uzastopna poraza, a Hetafe je zastao posle tri "vezana" trijumfa (Sporting, Betis, Espanjol).

Šćepović je i večeras ušao sa klupe, kao i u prethodna tri kola. Za pola sata provedenih u igri skrenuo je pažnju na sebe i postigao svoj prvi gol od sredine oktobra.