Zvezdaši "snimaju" Partizan

Predstavnici Crvene zvezde uživo posmatraju kontrolni meč crno-belih na pripremama na Kipru protiv ruskog drugoligaša Tosna. Posle prvog poluvremena rezultat je 0:0.

Fudbaleri Partizana igraju sedmi meč na pripremama na Kipru.

Posle prvih 45 minuta utakmice protiv ruskog drugoligaša Tosna (tek na 14. mestu Druge ruske lige), rezultat je 0:0.

U 47. minutu, posle greške Evertona na sredini terena, igrači Tosna su imali kontru i situaciju "jedan na jedan", ali je fudbaler ruske ekipe promašio loptu.

Partizan je imao dve, tri dobre prilike, Valeri Božinov je pogodio stativu (posle centaršuta Nemanje Mihajlovića), ali to je uglavnom bilo sve. U finišu poluvremena u obe ekipe se uvukla bespotrebna nervoza, pa je bilo i grubljih startova i koškanja.

Još jednom je najjači utisak saradnja Nemanje Mihajlovića i Božinova, koji se "razumeju pogledima".

Partizan je u prvom poluvremenu igrao u ovom sastavu:

Kljajić, Bandalovski, Bogosavac, Miladin Stevanović, Marko Jovanović, Everton, Brašanac, Lukić, Alen Stevanović, Mihajlović, Božinov.

Inače, izveštači koji prate Partizan na pripremama javljaju da su na tribinama stadiona "Makario" u Nikoziji i predstavnici Crvene zvezde, koja se takođe nalazi na Kipru. To je i razumljivo, jer se bliži novi susret "večitih rivala" u prvenstvu (već u 2. kolu nastavka šampionata).