BUNDES: Ne pogađa samo Bajernov Miler!

Nikolaj Miler sa dva pogotka sam srušio Hertu, pa tim iz Berlina sada ima samo bod više od Šalkea.

U posljednjem meču 25. kola Bundeslige HSV je golovima Nikolaja Milera savladao Hertu 2:0 i sa ova tri boda udaljio se od opasne zone, dok je tim iz Berlina uprkos porazu zadržao treću poziciju, koja vodi direktno u Ligu šampiona.

Sve zanimljivo viđeno je u drugom poluvremena. Miler je prvo u 58. mimutu primio loptu na liniji šesnaesterca i preciznim udarcem donio prednost HSV, da bi isti igrač u 75. minutu postavio konačnih 2:0. Zanimljivo, Miler je dva puta šutao ka golu gostiju i oba puta lopta je završila iza leđa golmana Herte.

Emir Spahić sa jedne i Vedad Ibišević sa druge strane odigrali su svih 90 minuta, a fudbaler Hamburgera zaradio je i javnu opomenu. U timu domaćih Gojko Kačar šansu je dobio u posljednjih 15 minuta meča.

Ranije danas, Majnc i Darmštat odigrali su meč bez golova.