BUNDES: Magični Kostić (VIDEO)

Filip Kostić strijelac gola za Štutgart u meču protiv Igolštata.

Odličan meč odigrali su Ingolštat i Šturgart u 26. kolu Bundeslige.

Na kraju je završen remijem 3:3. Domaćin je vodio, a uporni gosti su stizali rezultat i u finišu došli do boda.

Krenimo redom.

Domaćin je poveo golom Hartmana u četvrtom minutu.

Reprezentativac Srbije Filip Kostić kome je Štutgart nedavno duplirao platu je izjednačio u devetom minutu.

Odlično je prošao po lijevoj strani, pobjegao svojim pratiocima i lijevom nogom u bliži ugao savladao golmana domaćih.

Peti gol Kragujevčanina ove sezone u Bundesligi. Ima i četiri asistencije.

Rezultatom 1:1 se otišlo na poluvrijeme.

U nastavku Ingolštat za samo pet minuta golovima Lekija i Lezkana dolazi do ogromne prednosti 3:1.

Ipak uporni gosti se nisu predavali i slično kao i Ingolštat za samo pet minuta su došli do izjednačenja. Najprije je u 79. minutu Rup smanjio na 3:2, da bi u 84. Didavi iz penala postavio konačnih 3:3.

Za Danijela Didavija jubilarni 10. gol u sezoni.

Volfsburg je nakon istorijskog plasmana u četvrtfinale Lige šampiona doživio poraz od Hofenhajma.

Andrej Kramarić je pogodio za bitnu pobjedu svoje ekipe 1:0. Gol je pao na početku utakmice.

Augzburg je do boda došao golom u 90. minutu na gostovanju kod Darmštata (2:2).

Ajntrahtu, za koji je nastupio Slobodan Medojević ni promjena trenera ne pomaže. Menhengladbah je bio ubjedljiv 3:0.

Miloš Jojić je sa klupe za rezerve odgledao pobjedu Kelna u gostima "fenjerašu" Hanoveru (2:0).