Bambi se šetao i pucao po Halu

Zoran Tošić donio pobjedu rezervama Mančester junajteda sa dva gola na gostovanju Halu.

Bambi se šetao i pucao po Halu Izvor: MONDO

Zoran Tošić nema mjesta u prvom timu Mančester junajteda. Aleks Ferguson uvodio ga je u igru samo četiri puta.

Međutim, 22-godišnji Zrenjaninac se konstantno nameće menadžeru šampiona Engleske. Pored dobrih partija u dresu reprezentacije Srbije, Tošić je odličan i u utakmicama rezervnog tima Mančester junajteda.

Na posljednjem meču, na gostovanju Halu, sam je donio pobjedu drugoj ekipi "crvenih đavola" - 2:1.

Prvo se u 58. minutu prošetao kroz odbranu domaćina i upisao u strijelce. Hal je izjednačio u 77. minutu, a pobjedu Mančesteru Tošić je donio u 91, "ljevicom"” sa 18 metara.

Bivši igrač Partizana sigurno neće biti ni na klupi u srijedu uveče na meču Lige šampiona kada na Old Trafordu gostuje Bešiktaš. Iako sa Ostrva stižu najave da će Ferguson "prošarati" tim, Bambi nije registrovan za evropsko takmičenje.

Ipak, možda za vikend dobije priliku na gostovanju potonulim "mornarima" u Portsmutu. Ko zna…