Šest "komada" u mreži Intera

Manćinijev tim izgubio četiri, a dobio samo jednu od sedam pripremnih utakmica. Dva gola Kejna, majstorija Lamele.

Fudbaleri Totenhema završili su pripremni period pobedom nad Interom 6:1 (2:1) i nagovestili da će kroz nedelju dana biti potpuno spremni za početak Premijer lige.

Vodeći gol Harija Kejna, iz spornog jedanaesterca, neutralisao je Ivan Perišić, ali je novo vođstvo londonskom klubu doneo Erik Lamela, prelepim udarcem sa oko 20 metara.

U nastavku - katastrofa Intera, koji u predsezoni ima skor 1-2-4, uz poraze od Bajerna, Pari sen Žermena, ali i od CSKA iz Sofije.

Već u 57. minutu bilo je 4:1, pogocima Dele Alija i Kejna, novajlija Vinsent Jansen povisio je na 5:1, a tačku na sjajno veče "pevaca" u Oslu stavio je poletarac Šejon Harison.

Trener Intera Roberto Manćini tokom leta je iskazao nezadovoljstvo transfer politikom svog kluba, pa se u medijima spekulisalo da bi u bliskoj budućnosti moglo da dođe i do promene na klupi. Kao jedan od mogućih naslednika pominjan je Frank de Bur, doskorašnji strateg Ajaksa.