U Madridu sedam golova i sedam strelaca

Real u prva tri kola Primere ima maksimalan učinak. Osasuna pobeđena 5:2, "upisao" se i Ronaldo.

Real Madrid rešio je da vrati titulu na "Bernabeu".

"Kraljevski klub" silovito je startovao u novoj sezoni i posle tri odigrana kola ima devet bodova, odnosno tri trijumfa.

Poslednja je stradala Osasuna!

Real je pred svojim navijačima pobedio 5:2 (3:0), a ceo posao je bio završen još u prvom poluvremenu.

Mrežu gostiju načeo je Kristijano Ronaldo već u šestom minutu. Bila je to prva utakmica Portugalca posle povrede zadobijene u finalu Evropskog prvenstva početkom jula. Do odlaska na odmor pogodio je i Danilo u 40, dok je Serhio Ramos postigao efekstan pogodak glavom sa "prve stative" u 45. minutu.

Utakmica sa Osasunom bila je prilika i da se Pepe "upiše". I on je protivničkog golmana matirao glavom posle 11 minuta igre u drugom poluvremenu.

Tačku na raspucanost Realovih fudbalera stavio je Luka Modrić u 62.

Ni Osasuna se nije predavala, a da je Oriol Riera iskoristio penal u 72. minutu poraz bi bio podnošljiv. Strelci za goste bili su Riera u 64. i David Garsija u 78. Gosti su meč završili sa desetoricom, jer je deset minuta pre kraja, zbog drugog žutog kartona, isključen, Bonin. Fudbaler iz Dominikanske Republike je za svega četiri minuta dobio dva kartona.