Keln noći na vrhu tabele

"Jarčevi" deklasirali Frajburg i posle premijere 3. kola Bundes lige izbili na prvo mesto. Jojić ušao sa klupe, Mladenović odmarao.

Brzo i jednostavno!

Keln je u petak uveče pobedio Frajburg rezultatom 3:0 (3:0) i sa sedam bodova preuzeo lidersku poziciju bar do subote oko 17.30 časova, kada će se završiti utakmica Bajern - Ingolštat.

Francuz Antoni Modest u 29. i 43. minutu je zatresao mrežu udarcima glavom, a u međuvremenu je brzu kontru završio Leonardo Bitenkurt.

Popularni "jarčevi" u drugom poluvremenu su rutinski sačuvali prednost i postavili izazov Bajernu i Volfsburgu, kao jedinim preostalim ekipama koje u ranoj fazi Bundes lige 2016/17 nisu primili gol.

Miloš Jojić u domaćem timu je odigrao poslednjih desetak minuta, dok su Filip Mladenović i Aleksandar Ignjovski presedeli meč na klupama Kelna, odnosno Frajburga.