Magija u Primeri: Kakav gol Las Palmasa... (VIDEO)

Las Palmas nije pobedio na gostovanju na "El Madrigalu", ali su njihovi fudbaleri izveli potez kola.

Ovakva majstorija se viđa samo na brazilskim plažama!

Kevin Prins-Boateng, pomalo "posrnuli" fudbaler iz Gane, koji sada nastupa za Las Palmas, postigao je jedan od najlepših pogodaka ove sezone u 31. minutu utakmice protiv Viljareala na "El Madrigalu".

Ne samo da je njegov udarac bio "izmišljen" i spektakularan, nego je cela akcija bila savršena.

Lopta preko odbrane Viljareala stigla je do Tanausua koji je petom odigrao za Boateng, a onda "pljas".

Pogledajte!

////by FootballLive365

Fudbaleri Las Palmasa do kraja meča nisu uspeli da sačuvaju prednost, pa je Viljareal preko Sansonea iz penala u 64. minutu, a onda i Bakambua u 91. minutu, doduše neregularnog zbog prekršaja - napravio potpuni preokret na "El Madrigalu" i obradovao domaću publiku.

Domaća publika se radovala i u Malagi gde je "pregažen" novajlija Leganes.

Honi i Kastro postigli su golove na kraju prvog dela igre, a Ramirez i Kamačo se potrudili u nastavku da pobeda bude i više nego ubedljiva – 4:0.