Bilbao od poraza do pobede za 11 minuta!

Selta imala dobijen meč, ali je Bilbao u finišu meča preokrenuo rezultat u svoju korist.

Ludnica na "San Mamesu" nakon koje će imati za čim da žale igrači Selte!

Igrali su protiv nemotivisanog Atletik Bilbaoa koji je odigrao vrlo lošu utakmicu pred svojim navijačima, a samo zaslugom Selte nije ostao bez bodova. Propuštene šanse, bez veze napravljen jedanaesterac, nedostatak sreće - i ništa od pobede.

Stativa u prvom, pa na "otvaranju" drugog poluvremena i onda konačno pogodak!

Jago Aspas je pogodio nakon sjajne kontre u 54. minutu i tako se po deseti put ove sezone upisao u strelce, čime se izjednačio sa Kristijanom Ronaldom, da bi u 82. minutu Aric Aduric iskoristio glupost Fakunda Ronkalje koji je oborio Injakija Vilijamsa za penal i druži žuti karton, a iskusni napadač pogodio za izjednačenje.

Usledila je ofanziva, pripalo je poslednjih deset minuta Atletiku, i na kraju gol!

Snuždena lica na kraju igrača Selte pošto je Mikel San Hoze pogodio "iz trka" nakon refleksne reakcije Injakija Vilijamsa koji je vratio loptu na ivicu kaznenog prostora.

Bukvalno 30 sekundi pre poslednjeg sudijskog zvižduka nakon koga je rezultat bio:

ATLETIK BILBAO - SELTA 2:1 (0:0)

Mogla je poslednja utakmica španske Primere u ovoj godini da ode u sasvim drugom pravcu da je Nemanja Radoja pogodio u 77. minutu kada je imao veliku šansu, ili da je Džon Gvideti bio pribraniji nešto ranije.

Međutim - Bilbao nastavlja da "gazduje" na svom stadionu protiv Selte.

Ne znaju za pobedu protiv njih već deset godina u Primeri...

Iago Aspas GOAL HD - Ath Bilbao0-1Celta Vigo...by taraskorytko777

Aduriz A. (Penalty) - Ath Bilbao1-1Celta Vigo...by ushtria-Clirimtare-e-kosoves-uCk

Mikel San Jose Goal HD - Athletic Bilbao 2-1...by LiveGoalsTV