Srbin "sapleo" Sevilju!

U poslednjem meču 26. kola Primere Alaves i Sevilja igrali nerešeno - 1:1 (0:1).

Sevilja je izgubila korak za Real Madridom i Barselonom.

Doduše, daleko od toga da je potpuno posustala, ali joj bod osvojen na gostovanju Alavesu u 26. kolu Primere ne znači mnogo. Rezultatom 1:1 daleko više mogu da budu zadovoljni na "Mendizorozi".

A, sve je dobro izgledalo za Andaluzijce.

Visam Ben Jeder je odlično iskoristio propalu ofsajd zamku Alavesa i u 23. minutu odmerenim i preciznim udarcem zatresao mrežu.

Dugo se igralo bez golova, a onda je kiks golmana Serđa Rika skupo koštao goste. Čuvar mreže Sevilje je ispustio loptu, a na pravom mestu se našao Aleksandar Katai - 1:1.

Stevan Jovetić je sjajno tukao u poslednjem minutu i milimetri su nedostajali da pogodi sa 30 metara. Ostalo je nerešeno...