Suarez i Barsa - kraj neverovatnog niza!

Barselona je dobila svaku utakmicu u kojoj je Luis Suarez dao gol - sve do danas...

I to se dogodilo!

Barselona je sve do danas bila nepobediva kada bi Luis Suarez dao gol, ali Katalonci nisu uspeli da "režiraju" preokret posle pogotka Urugvajca na startu drugog poluvremena protiv Deportiva, pošto je tim iz La Korunje do kraja meča postigao još jedan gol za šokantni poraz - 2:1!

Tako je prekinut niz od 72 utakmice (!!!) u svim takmičenjima u kojima bi Barselona dolazila do pobede (66) ili remija (6) kada bi sjajni napadač postigao gol.

Urugvajac igra treću sezonu u dresu Barselone i za sada je postigao 113 golova u 135 takmičaraskih utakmica, ali jedan njegov pogodak nije bio dovoljan kako bi Barsa slavila.

Snalažljivi napadač je izjednačio rezultat u Galiciji već posle pedesetak sekundi u nastavku, ali je Aleks Bergantinjos iskoristio nesigurnu odbranu Barselone, koja se mučila posle prekida, i svom timu doneo važan trijumf.